Automobilové díly

Společnost Inter Cars je největším evropským distributorem náhradních dílů na osobní a nákladní vozy. Působíme na trzích České republiky, Slovenska, Polska, Ukrajiny, Litvy, Maďarska, Bulharska, Rumunska, Chorvatska, Belgie, Itálie a Ruska. Stabilní zázemí a kultura mezinárodní společnosti, dynamický růst a trvalé posilování pozice na všech trzích vytváří příležitost kariérního růstu pro všechny motivované a kvalifikované pracovníky.

ŘIDIČ/KA ROZVOZOVÉ SLUŽBY - PRACOVNÍK/CE SKLADU - Kladno

Náplň práce:

  • Skladová manipulace se zbožím v oblasti sortimentu autodílů, autopříslušenství a doplňků - příjem, zaskladnění, vyskladnění, kontrola zboží
  • Kompletace dodávek - příprava zboží dle objednávek, související administrativa, práce se čtečkou EAN kódů
  • Denní rozvoz objednaného zboží pravidelným klientům (zejm. autoservisům) v regionu Kladno a okolí - realizace závozu podle předem naplánovaného harmonogramu, samostatné řešení situací na trase s cílem včasného doručení zásilek, osobní předání objednávky a komunikace se zákazníkem
  • Spolupráce s týmem pobočky Inter Cars v Kladně

Požadujeme:

  • PC dovednosti - uživatelsky
  • ŘP skup. B - praxi v řízení vozidla alespoň 1 rok (výhodou zkušenost s řízením dodávky)
  • Flexibilitu, zručnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, týmovost, schopnost řešit problémy a samostatně pracovat, zákaznický přístup, loajalitu, bezúhonnost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Výhodou zkušenosti se zařízením pro čtení EAN kódů nebo aktivní průkaz VZV (pro zájemce možnost proškolení a získání průkazu)

Nabízíme:

  • Příležitost pro profesní seberealizaci v úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti se stabilním zázemím, která je součástí velké mezinárodní skupiny
  • Přátelské a týmové pracovní prostředí, které je orientováno na výkon a kvalitu
  • Zajímavé mzdové ohodnocení a bonusový systém (po zapracování měsíční příjem min. od 22.000 Kč)
  • Zaměstnanecké benefity
  • Možnost profesního a kariérního růstu pro schopné a motivované lidi
  • Vhodné i pro pracovníky s kratší pracovní praxí nebo absolventy - kompletně zaškolíme
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Místo pracoviště:

  • Pracoviště: pobočka Inter Cars Česká republika s.r.o., Kladno - Kročehlavy, Na zelené 2351, PSČ 272 01
  • Pro bližší informace volejte: Vilém Štorkán, tel. +420 725 883 605

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na zelené 2351, 272 01  Kladno-Kročehlavy, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá)

Zadavatel

Inter Cars Česká republika s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt