Automobilové díly

Společnost Inter Cars je největším evropským distributorem náhradních dílů na osobní a nákladní vozy. Působíme na trzích České republiky, Slovenska, Polska, Ukrajiny, Litvy, Maďarska, Bulharska, Rumunska, Chorvatska, Belgie, Itálie a Ruska. Stabilní zázemí a kultura mezinárodní společnosti, dynamický růst a trvalé posilování pozice na všech trzích vytváří příležitost kariérního růstu pro všechny motivované a kvalifikované pracovníky.

PRACOVNÍK/CE SKLADU (autodíly) - centrální sklad Říčany

Náplň práce:

  • skladová manipulace se zbožím / autodíly, autopříslušenství a doplňky - příjem, zaskladnění, vyskladnění, kontrola zboží
  • kompletace dodávek - příprava zboží dle objednávek
  • související administrativa
  • práce se čtečkou EAN kódů
  • péče o sklad
  • spolupráce s týmem centrálního skladu Inter Cars pro ČR v Říčanech

Požadujeme:

  • PC dovednosti - uživatelská úroveň
  • zručnost, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost, týmovost, schopnost řešit problémy a samostatně pracovat, loajalitu, bezúhonnost
  • dobrý zdravotní stav
  • výhodou zkušenosti se zařízením pro čtení EAN kódů nebo aktivní průkaz VZV (pro zájemce možnost proškolení a získání průkazu)

Nabízíme:

  • Příležitost pro profesní seberealizaci v úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti se stabilním zázemím, která je součástí velké mezinárodní skupiny
  • Přátelské a týmové pracovní prostředí, které je orientováno na výkon a kvalitu
  • Zajímavé mzdové ohodnocení a bonusový systém (po zapracování měsíční příjem až 26.000 Kč + přesčasy + mimořádné odměny)
  • Možnost profesního a kariérního růstu pro schopné a motivované lidi
  • Vhodné i pro pracovníky s kratší pracovní praxí nebo absolventy - kompletně zaškolíme
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Místo pracoviště:

  • Pracoviště: Inter Cars Česká republika s.r.o. - centrální sklad pro ČR, Green Square - budova C, Říčany, Černokostelecká 2246, PSČ 251 01
  • Pro bližší informace volejte: p. Pulen, tel. +420 735 793 797

Informace o pozici

Místo pracoviště

Černokostelecká 2246, 251 01  Říčany-Říčany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá)

Zadavatel

Inter Cars Česká republika s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt