Automobilové díly

Společnost Inter Cars je největším evropským distributorem náhradních dílů na osobní a nákladní vozy. Působíme na trzích České republiky, Slovenska, Polska, Ukrajiny, Litvy, Maďarska, Bulharska, Rumunska, Chorvatska, Belgie, Itálie a Ruska. Stabilní zázemí a kultura mezinárodní společnosti, dynamický růst a trvalé posilování pozice na všech trzích vytváří příležitost kariérního růstu pro všechny motivované a kvalifikované pracovníky.

JUNIOR ÚČETNÍ - CENTRÁLA SPOLEČNOSTI (autodíly)

Náplň práce:

  • Účtování přijatých faktur a dobropisů
  • Správa a vedení související administrativní agendy podle interních postupů finančního řízení společnosti
  • Úzká spolupráce s týmem finančního oddělení centrály společnosti
  • Ad hoc úkoly od finančního ředitele nebo pro provozní účely společnosti
  • Komunikace s pobočkami a dodavateli, korekce příjmů zboží
  • Podpora a spolupráce s ostatními odděleními centrály

Požadujeme:

  • Ukončené středoškolské vzdělání nebo vyšší stupeň vzdělání v oblasti ekonomiky, financí a účetnictví
  • Orientace nebo znalost podvojného účetnictví / finančního účetnictví podle českých standardů a základní orientace v daňových zákonech
  • Vítána zkušenost z obdobné pracovní pozice, ale není podmínkou - vhodné i pro čerstvé absolventy škol bez praxe (kompletně zaškolíme)
  • PC dovednosti - středně pokročilá úroveň: MS Office (zejm. Excel)
  • AJ výhodou
  • Týmového hráče, vysoké pracovní nasazení, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu, chuť učit se nové věci, loajalitu, bezúhonnost

Nabízíme:

  • Příležitost pro profesní seberealizaci v úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti se stabilním zázemím, která je součástí velké mezinárodní skupiny
  • Přátelské a týmové pracovní prostředí, které je orientováno na výkon a kvalitu
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Vhodné i pro absolventy nebo uchazeče s kratší pracovní praxí - zaškolíme
  • Možnost profesního a kariérního růstu pro schopné a motivované lidi
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned

Místo pracoviště:

  • Pracoviště: Inter Cars Česká republika s.r.o. - centrála společnosti, Praha 4, Novodvorská 1062/12, PSČ 142 00

Informace o pozici

Místo pracoviště

Novodvorská 1062/12, 142 00  Praha-Lhotka, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickday, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Inter Cars Česká republika s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt