Automobilové díly

Společnost Inter Cars je největším evropským distributorem náhradních dílů na osobní a nákladní vozy. Působíme na trzích České republiky, Slovenska, Polska, Ukrajiny, Litvy, Maďarska, Bulharska, Rumunska, Chorvatska, Belgie, Itálie a Ruska. Stabilní zázemí a kultura mezinárodní společnosti, dynamický růst a trvalé posilování pozice na všech trzích vytváří příležitost kariérního růstu pro všechny motivované a kvalifikované pracovníky.

PRACOVNÍK PODPORY ZÁKAZNÍKŮ A PRODEJE (autodíly) - Pardubice

Náplň práce:

  • Odborné poradenství a podpora klientům (zejm. autoservisům) na zákaznické lince v souvislosti s jejich objednávkami náhradních dílů a autopříslušenství pro osobní nebo nákladní vozy
  • Vyhledávání požadovaného sortimentu v elektronických a tištěných katalozích, práce v interním informačním systému
  • Zpracování cenových nabídek
  • Podpora péči o stávající portfolio zákazníků a udržování a rozvoji pozitivních a trvalých vztahů s nimi - denní komunikace se zákazníky telefonicky, e-mailem, osobně při návštěvě klienta na pobočce
  • Prezentace sortimentu a služeb Inter Cars, představování nových výrobků, informování o speciálních akcích pro partnery, o kampaních na vybrané druhy zboží, apod.
  • Spolupráce s týmem pobočky Inter Cars v Pardubicích

Požadujeme:

  • Uživatelskou dovednost práce s PC
  • Vítána zkušenost z obdobné pozice s poskytováním podpory zákazníkům nebo obchodnímu týmu
  • Znalost techniky osobních automobilů a sortimentu autodílů a autopříslušenství nebo zájem o tuto oblast s proaktivním přístupem se v ní rychle zorientovat
  • Zralou osobnost s komunikačními a organizačními dovednostmi, asertivním a nekonfliktním jednáním, zákaznickým přístupem, chutí učit se nové věci
  • Vysoké pracovní nasazení, samostatnost, spolehlivost, týmovost, loajalitu, bezúhonnost

Nabízíme:

  • Příležitost pro profesní seberealizaci v úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti se stabilním zázemím, která je součástí velké mezinárodní skupiny
  • Přátelské a týmové pracovní prostředí, které je orientováno na výkon a kvalitu
  • Zajímavé mzdové ohodnocení a bonusový systém (po zapracování měsíční příjem od 24.000 Kč)
  • Zaměstnanecké benefity
  • Možnost profesního a kariérního růstu pro schopné a motivované lidi
  • Vhodné i pro pracovníky s kratší pracovní praxí nebo absolventy - kompletně zaškolíme
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Místo pracoviště:

  • Pracoviště: pobočka Inter Cars Česká republika s.r.o., Pardubice - Rosice n. Lab., Generála Svobody 339, PSČ 533 51
  • Pro bližší informace kontaktujte: Ondřej Šafka, tel. +420 724 816 326

Informace o pozici

Místo pracoviště

generála Svobody 339, 533 51  Pardubice-Rosice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá)

Zadavatel

Inter Cars Česká republika s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt