Automobilové díly

Kdo jsme

Jsme součástí mezinárodní skupiny, která je největším dovozcem a distributorem náhradních dílů pro osobní, užitková a nákladní vozidla ve střední a východní Evropě.

osobní automobily
nákladní automobily
motocykly
vybavení servisů

Co děláme

Disponujeme rozsáhlou šíří sortimentu a přidaných zákaznických služeb. Vedle hlavních oblastí dovozu a distribuce autodílů pro osobní, užitková a nákladní vozidla, nabízíme také dílenské vybavení a zařízení pro servis a opravy automobilů, díly pro motocykly, agrotechniku, speciální produkty tuningu, autodoplňky a autopříslušenství.

Distribuujeme produkty známých a renomovaných značek, výrobců, kteří sází na kvalitu, efektivitu a cenu.

Poskytujeme klientům nadstandardní zákaznický servis, produktové, sezónní a cenové akce, stálým odběratelům věrnostní program, poradenství a školení sortimentu a garážového vybavení, služby správy vozového parku firem, partnerské financování a asistenční služby.

Proč k nám

„S námi je vaše budoucnost v dobrých rukou.“

Je pro nás důležité, jak se u nás cítíte. U nás najdete atmosféru, kde lidé jsou lidmi, takovými jací jsou, nepotřebujeme si na nic hrát. Je pro nás prioritou důvěra, přátelskost, otevřenost a upřímnost ve vztazích a v komunikaci. Vzájemně se podporujeme, pomáháme si, společně řešíme, co nám každodenní firemní provoz přináší. Neděláme při tom rozdíl, kdo je šéf a kdo ne. Nasloucháme vašim názorům, podporujeme a realizujeme chytré nápady. Schopným a motivovaným lidem umožňujeme profesní i kariérní rozvoj a není to o tom, jakého vzdělání jste ve svém životě dosáhli. Těm, kteří mají obchodně-podnikatelské ambice, pomůžeme připravit podmínky pro převzetí některé z našich poboček. Nezapomínáme ani na to, že čas jen jeden a že je potřeba mít dostatečný prostor jak pro pracovní seberealizaci tak pro osobní život.
Tohle je Inter Cars.


  • Profesionální přístup a odbornost našich kolegů
  • Dostupnost požadovaného zboží
  • Včasná a kvalitní dodávka zboží
  • Zákaznický servis s celou řadou výhod
  • Vybudování kvalitních obchodních vztahů

Volná místa

Kontakty

Centrála Česká republika

Inter Cars Česká republika s.r.o.
Novodvorská 1062/12
142 00 Praha 4

Mapa

IČ: 27156257 DIČ: CZ27156257

Tel.: 225 341 070

Pobočky Inter Cars Česká republika
Nastavení cookies